ASOS SAÇ EKİMİ

‘’Doğru başlangıç
daima başarı ile taçlanır ’’

      Saç ekimi işlemi birebir sağlığı ilgilendiren, bilimsel, kanıtlanmış yöntemlere dayalı  ve etiğe mutlaka uyularak yapılması gereken bir işlemdir. Geri dönüşü yoktur.

Dinamik yapımızı hiç bozmadan 2010 yılından bu güne aralıksız saç ekimi yapıyoruz.

Çok fazla sayıda insanla görüştük ve yüzlercesine uygulama yaptık.

Saç, sakal, kaş ekimi yaptırma gereksinimi duyan insanların beklentilerini öğrendik, onlar gibi hissetmeye başladık.

Hastalarımızın en önemli beklentisi; uygulanan yöntemin güncel olması, kanıtlanmış ve güvenli olmasıdır. Uygulama öncesi en doğru seçimi yaptıklarına inanmak ve yasal bir yerde olduklarını bilmek onları çok rahatlatıyor.

Uygulama sonrasında hastaların sorularına yanıt verecek birilerinin olması, bizim için gerçekten büyük bir avantaj. Bugüne kadar yapılmış güzel işlerin varlığı bize güç veriyor. Ayrıca, hem işletme sahibi hem de uygulayıcısı olmak bizi başarılı kılan bir unsur.

En Ayrıcalıklı Farkımız:

Saç ekimi İşlemlerimizi bir İşletmeci olarak değil bizzat yapıyor ve takip ediyoruz.

Saç ekimi işlemlerimizi sürekli olarak “hastanede” yapıyoruz.  Bilimsel kurallara ve etiğe uyarak, hijyenik ve kaliteden ödün vermeden uzun soluklu bir yaklaşımla hastalarımızdan referans hastalar alarak ASOS Saç Ekim ailesinin her bir neferini  değerli görüyor ve mutluluklarına ortak olmanın sevincini yaşıyoruz. Yaptığımız işi seviyor  ve tek alanda uzmanlaştığımız işimizi geliştirerek yapmaya devam ediyoruz. Sizlerle daha da gelişerek büyüyerek doğru ve etik sonuçları birlikte görebilmeyi diliyoruz.

‘’Dokunduğumuz hayatları İyileştiriyoruz’’.

tr_TRTurkish